O PRES Polish Real Estate Summit

Zapraszamy na czwarte spotkanie na szczycie - podsumowanie roku na polskim rynku nieruchomości. Dwa dni gorących dyskusji, debat ekspertów i spotkań z najciekawszymi osobowościami branży. Plus elektryzujący wieczór z góralskim przytupem. Będzie się działo! 2024 rok, Zakopane, Nosalowy Dwór Resort & Spa.

CZYM JEST PRES

PRES Polish Real Estate Summit – to coroczne podsumowanie sytuacji na rynku nieruchomości. Konferencja jest bezpośrednią kontynuacją dwóch najstarszych wydarzeń organizowanych przez Nowy Adres: Polski Rynek Mieszkaniowy oraz Biurowce w Polsce. W 2021 roku połączyliśmy je i wywieźliśmy w piękne polskie góry. W efekcie powstało wyjątkowe spotkanie branży, podczas którego skupiamy się na poszukiwaniu wspólnych płaszczyzn dla wielu gałęzi rynku nieruchomości.

O CZYM JEST PRES

Zapraszamy na trzecie już rozmowy na szczycie do Zakopanego, do hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa. Będziemy zgłębiać najgorętsze tematy rynku mieszkaniowego i biurowego oraz tych działów polskich nieruchomości, które wymykają się tradycyjnej kategoryzacji. Poszukamy punktów styku i możliwości współpracy wielu rynków w czasach, gdy synergia, mixed-use i koncepcja miasta 15-minutowego zyskują coraz większe zainteresowanie i dowodzą swojej przydatności.

KTO TWORZY PRES

Na scenie – najlepsi eksperci rynku nieruchomości, finansów, budownictwa. Na sali – przedstawiciele spółek deweloperskich, firm budowlanych, agencji brokerskich i consultingowych z całej Polski. W foyer, sali Match Maker i na wieczornym bankiecie – wyjątkowa okazja bezpośredniego dotarcia do tych, którzy formują polski krajobraz. W ubiegłym roku na naszej scenie o inflacji, wojnie w Ukrainie i jej wpływie na polską gospodarkę, atrakcyjności polskich aktywów wśród inwestorów, projektach condohotelowych, rentowności mieszkań na wynajem oraz sytuacji na rynku kredytów hipotecznych dyskutowali między innymi: Adam Bachleda-Curuś, partner zarządzający i wiceprezes zarządu Bachleda Grupa Inwestycyjna, Tomasz Bojęć, partner zarządzający ThinkCo, Anna Dużyńska, prezes zarządu Equilis Polska, Bartosz Guss, Zastępca Prezydenta Miasta Poznania, Sławomir Kiszycki, wiceprezes zarządu Unihouse, Paweł Komar, prezes zarządu Notus Finanse, prof. Marcin Liberadzki z SGH, Zbigniew Wojciech Okoński, były prezes zarządu Robyg, Dariusz Pawlukowicz, wiceprezes zarządu Vantage Development, Maciej Samcik, redaktor naczelny Subiektywnie o Finansach, Dariusz Surynt, prezes zarządu spółki Górskie Resorty, Arkadiusz Urban, prezes Krajowego Zasobu Nieruchomości, Waldemar Wasiluk, wiceprezes zarządu Victoria Dom. Kto wystąpi w tym roku? O tym już niebawem.

 

 

 

 

 

JAK SIĘ POKAZAĆ

Zapraszamy do współpracy przy trzeciej edycji PRES Polish Real Estate Summit. Warto się pokazać kilkuset osobom na co dzień kształtującym polski rynek nieruchomości. Na naszych Partnerów czeka wiele gotowych form promocji przed, w trakcie i po konferencji. Chętnie też wspólnie z Państwem opracujemy koncepcję mniej oczywistych, zaskakujących i ciekawych dla uczestników sposobów, by pokazać możliwości współpracy z Państwa marką.

Kontakt do działu sprzedaży

WIELOPOZIOMOWY NETWORKING

PRES słynie z jeszcze jednego aspektu – nie do przecenienia w biznesowej codzienności: dwa dni w pięknych okolicznościach przyrody, z dala od biurowej bieżączki sprzyjają nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów. Szczególnie wtedy, gdy organizator tworzy wyjątkowe okazje do (i oficjalnego, i nieco bardziej na luzie) networkingu! W ubiegłym roku udostępniliśmy uczestnikom specjalną strefę spotkań Match Maker, zaprosiliśmy na grupowe kibicowanie Biało-Czerwonym w zmaganiach na Mistrzostwach Świata w Katarze, a wieczorem do wspólnej zabawy w naszym imieniu zagrzewał zespół Future Folk z charyzmatycznym Staszkiem Karpielem-Bułecką. Co czeka na tych, którzy zdecydują się przyjechać do Zakopanego w tym roku? Szczegóły ujawnimy wkrótce, a już dziś zapewniamy, że okazji do mniej i bardziej formalnych biznesowych spotkań nie zabraknie.

 

Zapraszamy na PRES Polish Real Estate Summit. Ze szczytu widać więcej!