Trzecia edycja konferencji PRES - Polish Real Estate Summit już za nami!

Podziel się

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom, prelegentom, sponsorom i partnerom za niezapomniane dwa dni pełne inspiracji, wiedzy i owocnych relacji biznesowych.

Wasze zaangażowanie i pasja do branży nieruchomości stworzyły niesamowitą atmosferę podczas konferencji. Dyskusje, prezentacje i spotkania networkingowe były nie tylko źródłem nowej wiedzy, ale także okazją do dzielenia się doświadczeniami i poglądami.
Dziękujemy naszym wyjątkowym prelegentom i panelistom za dzielenie się swoją wiedzą, inspirującymi historiami i przemyśleniami, które zainspirowały nas wszystkich do myślenia poza utartymi szlakami. 
To Wy, drodzy uczestnicy, stanowiliście siłę napędową konferencji. Wasze pytania, zaangażowanie i aktywny udział sprawiły, że każdy panel dyskusyjny, każda prezentacja i każde spotkanie networkingowe było wyjątkowe i wartościowe.
Chcielibyśmy również wyrazić naszą wdzięczność wobec partnerów i sponsorów, którzy wsparli naszą konferencję. Wasze zaangażowanie było kluczowe dla sukcesu wydarzenia, za co serdecznie dziękujemy.
Mamy nadzieję, że czas spędzony wspólnie był dla Was inspirujący i wartościowy. Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji, która zapewne będzie równie pełna pasji i nowych perspektyw! 

  📷 calmday.pl