Rozpoczynamy PRES Polish Real Estate Summit!

Podziel się

W dniach 23-24 listopada Zakopane stanie się sercem dyskusji na temat najważniejszych kwestii dotyczących polskiego rynku nieruchomości podczas trzeciej edycji konferencji PRES - Polish Real Estate Summit. To prestiżowe wydarzenie przyciąga uwagę przedstawicieli branży mieszkaniowej i biurowej, łącząc w jednym miejscu ekspertów, przedsiębiorców, oraz pasjonatów rynku nieruchomości.

Polish Real Estate Summit to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko analizuje obecny stan polskiego rynku nieruchomości, ale także wskazuje kierunki jego ewolucji. Trzecia edycja konferencji PRES w Zakopanem obiecuje dostarczyć uczestnikom wiedzy, inspiracji oraz możliwości nawiązania relacji, które przyczynią się do dalszego rozwoju branży nieruchomości w Polsce.

W trakcie konferencji PRES, uczestnicy będą mieli okazję zgłębić najgorętsze tematy związane z rynkiem rynku mieszkaniowego i biurowego oraz tych działów polskich nieruchomości, w Polsce. W dzisiejszych panelach wiodący eksperci omówią następujące tematy:

  • Kiedy leje się krew, ruszaj na zakupy – pojawienie się distressed sales na polskim rynku nieruchomości.
  • Czy wysokie koszty finansowania sprawią, że fundusze inwestycyjne na stałe odwrócą się od polskich biurowców?
  • Rok, który nie śnił się nawet największym optymistom. Podsumowanie ostatnich 12 miesięcy na krajowym rynku mieszkaniowym.
  • Hotel a deweloper.
  • Patodeweloperka – jak branża mieszkaniowa może zerwać tę łatkę?
  • Prywatne akademiki i ich mityczna odporność na ekonomiczne zawirowania. Perspektywy, zagrożenia, wyzwania. 
  • Polityka mieszkaniowa nowego (starego) rządu – próba oceny postulatów wyborczych i/lub dotychczasowych dokonań.

Jednym z głównych celów konferencji PRES jest stworzenie platformy do wymiany opinii oraz nawiązywania cennych kontaktów biznesowych. W ramach licznych paneli dyskusyjnych i prezentacji, uczestnicy będą mieli szansę nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale także nawiązać współpracę z liderami branży, inwestorami, deweloperami oraz przedstawicielami administracji publicznej.

 

📷 calmday.pl