Czym jest PRES Polish Real Estate Summit?

Podziel się

PRES Polish Real Estate Summit – to coroczne podsumowanie sytuacji na rynku nieruchomości. Konferencja jest bezpośrednią kontynuacją dwóch najstarszych wydarzeń organizowanych przez Nowy Adres: Polski Rynek Mieszkaniowy oraz Biurowce w Polsce. W 2021 roku połączyliśmy je i wywieźliśmy w piękne polskie góry. W efekcie powstało wyjątkowe spotkanie branży, podczas którego skupiamy się na poszukiwaniu wspólnych płaszczyzn dla wielu gałęzi rynku nieruchomości.

Zapraszamy na trzecie już rozmowy na szczycie do Zakopanego, do hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa. Będziemy zgłębiać najgorętsze tematy rynku mieszkaniowego i biurowego oraz tych działów polskich nieruchomości, które wymykają się tradycyjnej kategoryzacji. Poszukamy punktów styku i możliwości współpracy wielu rynków w czasach, gdy synergia, mixed-use i koncepcja miasta 15-minutowego zyskują coraz większe zainteresowanie i dowodzą swojej przydatności.

 

KTO TWORZY PRES

Na scenie – najlepsi eksperci rynku nieruchomości, finansów, budownictwa. Na sali – przedstawiciele spółek deweloperskich, firm budowlanych, agencji brokerskich i consultingowych z całej Polski. W foyer, sali Match Maker i na wieczornym bankiecie – wyjątkowa okazja bezpośredniego dotarcia do tych, którzy formują polski krajobraz. W ubiegłym roku na naszej scenie o inflacji, wojnie w Ukrainie i jej wpływie na polską gospodarkę, luce podażowej na rynku biurowym, atrakcyjności polskich aktywów wśród inwestorów, projektach condohotelowych, rentowności mieszkań na wynajem, najczęściej zaskarżanych wadach projektowych, bezpieczeństwie finansowania inwestycji oraz sytuacji na rynku kredytów hipotecznych dyskutowali między innymi: Adam Bachleda-Curuś, partner zarządzający i wiceprezes zarządu Bachleda Grupa Inwestycyjna, Tomasz Bojęć, partner zarządzający ThinkCo, Tomasz Desko, prezes zarządu Grupy Mo, Wiktor Doktór, prezes Pro Progressio, Anna Dużyńska, prezes zarządu Equilis Polska, Bartosz Guss, Zastępca Prezydenta Miasta Poznania, Sławomir Kiszycki, wiceprezes zarządu Unihouse, Paweł Komar, prezes zarządu Notus Finanse, prof. Marcin Liberadzki z SGH, Zbigniew Wojciech Okoński, były prezes zarządu Robyg, Dariusz Pawlukowicz, wiceprezes zarządu Vantage Development, Maciej Samcik, redaktor naczelny Subiektywnie o Finansach, Tomasz Stoga, prezes zarządu Profit Development i wrocławskiego oddziału PZFD, Dariusz Surynt, prezes zarządu spółki Górskie Resorty, Arkadiusz Urban, prezes Krajowego Zasobu Nieruchomości, Waldemar Wasiluk, wiceprezes zarządu Victoria Dom, Maciej Wójcik, partner zarządzający TDJ Estate, Wiktor Wróbel, prezes zarządu spółki Nosalowy Dwór.

 

 

 

WIELOPOZIOMOWY NETWORKING

PRES słynie z jeszcze jednego aspektu – nie do przecenienia w biznesowej codzienności: dwa dni w pięknych okolicznościach przyrody, z dala od biurowej bieżączki sprzyjają nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów. Szczególnie wtedy, gdy organizator tworzy wyjątkowe okazje do (i oficjalnego, i nieco bardziej na luzie) networkingu! W ubiegłym roku udostępniliśmy uczestnikom specjalną strefę spotkań Match Maker, zaprosiliśmy na grupowe kibicowanie Biało-Czerwonym w zmaganiach na Mistrzostwach Świata w Katarze, a wieczorem do wspólnej zabawy w naszym imieniu zagrzewał zespół Future Folk z charyzmatycznym Staszkiem Karpielem-Bułeczką. Co czeka na tych, którzy zdecydują się przyjechać do Zakopanego w tym roku? Szczegóły ujawnimy wkrótce, a już dziś zapewniamy, że okazji do mniej i bardziej formalnych biznesowych spotkań nie zabraknie.

 

 

Zapraszamy na PRES Polish Real Estate Summit. Ze szczytu widać więcej!