14. edycja Forum Rynku Nieruchomości z ograniczoną liczbą miejsc dla uczestników!

Podziel się

Już 6 i 7 czerwca eksperci i liderzy branży real estate spotykają się na konferencji poświęconej najważniejszym trendom rynku nieruchomości. W dbałości o jakość wydarzenia i komfort jego uczestników organizator podjął decyzję o ograniczeniu ich liczby do 700 osób. Dlaczego?

 

Każdego roku Forum organizowane jest na najwyższym poziomie merytorycznym, a także technicznym i logistycznym. Wydarzenie wzorem lat poprzednich odbędzie się w Sheraton Hotel Sopot, ale od tego roku, z uwagi na duże zainteresowanie i w trosce o komfort wszystkich gości, a także o maksymalną wartość biznesową konferencyjnych spotkań i relacji, wprowadzony zostaje limit uczestników, który został ustalony na 700 osób. Będzie on również obowiązywał także w kolejnych latach. Sprzedaż biletów na tegoroczne Forum jeszcze trwa, ale organizator wydarzenia, spółka Nowy Adres przewiduje, że w ciągu najbliższych kilkunastu dni bilety mogą się już wyczerpać. Warto więc pospieszyć się z decyzją, by móc skorzystać z wysokiej jakości wykładów i paneli dyskusyjnych oraz kuluarowych spotkań i wieczornej integracji biznesowej

 

Forum Rynku Nieruchomości to dwa dni wykładów, debat, prelekcji i gorących dyskusji na dwóch salach wykładowych: mieszkaniowej i komercyjnej. Starannie dobrani prelegenci odpowiadają na najbardziej nurtujące branżę nieruchomości pytania, a wszystko to odbywa się nad samym morzem, w pięknie położonym Sheraton Hotel Sopot.

 

Podczas tegorocznej edycji, w sali mieszkaniowej eksperci podejmą próbę analizy dokąd zmierza rynek nieruchomości. Będą rozmawiać między innymi o najnowszych badaniach i prognozach dla branży, reformie planowania przestrzennego, ekologicznym budownictwie oraz wyczekiwanej od lat ustawie o REIT-ach oraz... epickich flipach. Z kolei fachowcy obecni w sali komercyjnej skupią się na rynku biurowym i magazynowym - opowiedzą o najpopularniejszych inwestycjach roku bieżącego, innowacjach, technologiach oraz o przyszłości najmu nieruchomości. Odpowiedzą również na pytanie co będzie inwestycyjnym hitem 2024 roku: magazyny czy biura? Dodatkowa trzecia sala to przestrzeń indywidualnych spotkań, na które można umówić się z innymi uczestnikami wydarzenia za pośrednictwem aplikacji Mach Maker, by skorzystać z okazji do niepowtarzalnego networkingu biznesowego. Pierwszego dnia wieczorem wszyscy goście konferencji będą też uczestniczyć w  legendarnym bankiecie na plaży, który odbędzie się w sopockiej restauracji White Marlin.

ZOBACZ PROGRAM FRN'24 KUP BILET ZAKUPY GRUPOWE